Mac@Dev

O nás

Vítejte u projektu Mac@Dev, který realizuje iBusiness Thein. Dlouhodobě sdílíme výhody a možnosti, které Mac přináší nejen vývojářům.

O projektu

Proč Mac@Dev?

Existuje mnoho mýtů o tom, co Mac (ne)může nabídnout v oblasti vývoje. Chceme ukázat, že Mac není jen stylový a výkonný počítač, ale skutečně nástroj na míru pro vývojáře.

Naše mise

Naším hlavním cílem je osvěta. Chceme vývojářům a firmám ukázat, jak můžou využít Mac k maximalizaci svého potenciálu, zvýšení efektivity a dosažení lepších výsledků v jejich projektech.

Síla Macu pro vývojáře i manažery.

Projekt Mac@Dev není jen o technologii; je to o spojení lidí a nástrojů pro dosažení perfektních výsledků. Pro vývojáře je Mac platformou, která otevírá dveře k efektivitě. Pro manažery je to most k lepší komunikaci a integraci s týmy. Spojte se s námi a objevte, jak Mac může transformovat váš profesionální život.

Michał Weiser

ambasador projektu Mac@Dev

Michal je nejen zkušený vývojář s 15 lety praxe v oblasti programování, ale také certifikovaný kouč technik NLP. Díky své vášni pro technologie a inovace založil svou vlastní vývojářskou agenturu s globálním dosahem.

V průběhu své kariéry se stal spoluzakladatelem a technickým ředitelem (CTO) několika mezinárodních technologických startupů. A co víc? Michał je hrdým uživatelem Apple produktů již více než dvě desetiletí. Své rozsáhlé zkušenosti využil k tomu, aby integroval různé vývojářské týmy do ekosystému Apple, čímž jim otevřel nové možnosti a horizonty.

O iBusiness Thein

iBusiness Thein je nejmladší Apple Authorized Reseller v ČR. Specializujeme se na B2B segment a plně rozumíme potřebám firemní klientely. Naše týmy tvoří nadšenci do Applu s pevným zázemím v Thein group. Věříme v silu skutečných zkušeností a v našem srdci je Apple technologie.

Naším cílem je představovat Apple produkty skrze reálné zkušenosti, případové studie a odborné poradenství. Chceme vám ukázat, jak může Apple technologie obohatit právě vaši firmu. A právě projekty jako Mac@Developer nám v tomto směru pomáhají. Skrze něj vám nabízíme pohled do světa Apple z pohledu vývojářů a IT specialistů.
Odebírejte newslettery
Nechcete si nechat ujít nové články, videa či eventy? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a budete mít vždy aktuální informace.

© 2023 Mac@Dev by iBusiness Thein

Vytvořeno na Macu.